New products

Guestbook ( 340 )

Post By Yuliya Garmash
...
30-04-2021
Post By Оксана Адоньева
Не ходите по другим сайтам по продаже бижютерии!!!Заказ ...
08-06-2020
Post By Оксана
Хочу поблагодарить сотрудников интернетмагазина Стре ...
06-03-2020
Устаткування 
Showing 1 - 19 of 19 items
Showing 1 - 19 of 19 items

Демонстраційне обладнання для біжутерії: торгове ювелірне обладнання

демонстраційне обладнання для біжутерії України

Утримувати прикраси у порядку, забезпечувати зручність зберігання та вибору – величезна проблема для сучасної жінки, а також магазинів біжутерії чи ювелірних виробів. Заплутані ланцюги ускладнюють пошук потрібної моделі. Безлад може бути причиною втрати цінної прикраси. Вирішити проблему допоможе обладнання для біжутерії, придбане в інтернет-магазині "Стрекоза".

Сьогодні демонстраційне обладнання для вітрин ювелірних магазинів (Україна) допоможе привернути увагу потенційних покупців, оформити стенди чи вітрини зручно та стильно. Пропонується широкий асортимент різноманітних моделей обладнання для будь-яких потреб замовника. Наші товари допоможуть уявити ювелірні вироби красиво, стильно. Це приверне увагу клієнтів, схиляє їхній вибір на вашу користь.

Демонстраційне обладнання для біжутерії (Україна) призначене для популярних прикрас зі стильним дизайном та невисокою ціною. Якісні вироби з розряду біжутерії не поступаються красою дорогоцінним прикрасам, доступні людям з різними фінансовими можливостями.

Демонстраційне обладнання для ювелірних магазинів

обладнання для біжутерії

Ювелірні магазини – специфічний вид торгових точок. Вони рясніють скляними вітринами, оглядовими стендами, мають гарне освітлення. Товари мають величезну вартість, оскільки виготовлені із дорогоцінних металів, каміння. Вироби вимагають особливої демонстрації, здатної презентувати їхню красу, а також цінність. Обладнання має бути:

  • вишуканим, благородним, відповідно дорогим прикрасам;
  • зручним у роботі;
  • мати хороші експозиційні якості;
  • забезпечувати акуратність зберігання, збереження виробу.

Демонстраційне обладнання для ювелірних магазинів представлене в нашому каталозі презентабельно, допоможе уявити вироби в кращому світлі, продемонструвати високу естетику. Виконано відповідно до останніх сучасних тенденцій, має продуманий дизайн. Виготовлено із міцних, екологічних матеріалів для презентації товарів будь-яких розмірів. Обладнання має високу якість та надійність.

Асортименти ювелірного обладнання

Ми пропонуємо:

  • Широкий асортимент оригінальних підставок, виробів, що забезпечують гарний огляд ювелірної продукції. Є підставки різних форм, розмірів, забарвлень. Це дозволяє вигідно відтінити красу прикрас, забезпечити зручне розташування на демонстраційній вітрині;
  • Демонстраційні планшети. Підкладки створюють контраст, що підкреслює яскравість, ефектність прикрас. Планшети будь-яких кольорів: від оптимальних чорних та білих до будь-якої колірної гами;
  • Планшети для зберігання кілець, перснів, кулонів, ланцюгів. Зручні та надійні аксесуари для зберігання товару.

Торгове обладнання: стенди та підставки для біжутерії.

демонстраційне обладнання для ювелірних магазинів

Стенди забезпечують розташування біжутерії рядами, які можна не лише подивитися, але й доторкнутися, зняти, приміряти. Ця зручність приваблює покупців. Зберігання та демонстрація прикрас у спеціальному торговому обладнанні для біжутерії дозволяє легко демонструвати товар клієнтам, берегти його від пошкоджень чи стирань. Підставки представлені у різному дизайні, різній кольоровій гамі.

Покупки в інтернет-магазині "Стрекоза"

Товари представлені в каталозі, супроводжуються яскравою чіткою фотографією, що дає повне уявлення про товар, детальну вичерпну інформацію, зазначення вартості. Процес вибору є максимально комфортним. Товари мають високу якість, міцність, екологічність. Асортимент товару постійно поповнюється, оновлюється. Пропонуємо нашим клієнтам вигідні бонусні програми, знижки, акції. Вид оплати та доставки вибирається покупцем.

Ми дбаємо про своїх покупців, цінуємо думку кожного клієнта. Чекаємо на вас у нашому магазині!