Guestbook ( 340 )

Post By Yuliya Garmash
...
30-04-2021
Post By Оксана Адоньева
Не ходите по другим сайтам по продаже бижютерии!!!Заказ ...
08-06-2020
Post By Оксана
Хочу поблагодарить сотрудников интернетмагазина Стре ...
06-03-2020
Коробочки и Мешочки 
per page
Showing 1 - 20 of 116 items
Showing 1 - 20 of 116 items

Упаковка для біжутерії: різновиди упаковок для ювелірних виробів

Головне – це не подарунок, а повага та спосіб вручення презенту. Від стилістики, кольору та оформлення подарункової упаковки для біжутерії залежить настрій винуватця урочистості.

Матеріали виготовлення упаковки для біжутерії

подарункові упаковки

Найбільш популярні - упаковки для біжутерії з картону, що відрізняються різноманітністю форм та дизайну. Можуть бути овальною, округлою або стандартною прямокутною формою.

Різновиди обгортки для подарунків:

  • Коробочки

  • Мішечки

  • Зі скла

  • Паперові пакети
  • Контейнери з дерева та інших природних матеріалів

Картон - м'який матеріал, який пропускає повітря, і дозволяє нанести на поверхню красивий малюнок. Він може бути виконаний власними руками або обклеєний папером, тканиною.

Для ювелірних прикрас нерідко використовують обгортку із комбінованих матеріалів. Це може бути пластик, картон, обклеєний оксамитом, велюром. Стандартні види коробок можна знайти у будь-якому ювелірному магазині. Популярні невеликі мішечки. Здебільшого у них зберігають біжутерію. Вони доступні, коштують трохи дешевше, ніж картонна коробка, чохол.

Подарункові упаковки для прикрас: для кілець, браслетів, годинників

Найширший асортимент подарункових упаковок у Києві виготовляється для кілець. Такі презенти вручають на день народження, заручини або весілля. Незвичайним дизайном відрізняються весільні коробочки, які можуть бути виготовлені з дерева, пластику або картону. Їх доповнюють мереживом, оксамитом, або декорують у вигляді старовинної скриньки. Нетривіальний декор дозволяє зробити церемонію одруження незабутньою.

Особливості подарункових упаковок для годинників та браслетів

Упаковки для браслетів і годинників використовуються два варіанти коробок:

  • Футляр має довгасту, прямокутну форми. Вироби в ньому розташовуються у розстебнутому вигляді.

  • Квадратні коробки . Вироби розташовані у закритому вигляді, і надіті на основу з картону. Як підкладку часто використовують м'яку тканинну подушечку. Це дозволяє повністю виправити виріб, демонструючи його красу.

упаковка для подарунків

Подарункові упаковки для біжутерії: для ланцюжків та сережок

Для ланцюжків та ювелірних виробів великої довжини використовують довгасті упаковки для біжутерії в Україні , що дозволяють вкласти вироби у повністю розправленому або складеному удвічі вигляді. Останнім часом з'явилися незвичайні варіанти - прямокутні коробочки, всередині яких ланцюжок розміщується у вигляді змійки, спіралі або зигзагу.

Футляри для сережок відрізняються невеликим розміром і наявністю всередині подушки, або підкладки з картону з отворами. Сережки надійно фіксуються на подушці або протягуються крізь отвори в картонній підкладці.

Упаковка для біжутерії оптом: переваги покупки

Інтернет-магазин СТРЕКОЗА пропонує широкий асортимент прикрас із медичного золота , упаковки для біжутерії оптом та ювелірні вироби. Багато компаній, відзначаючи річницю заснування, вручають співробітникам прикраси, запонки або значки з логотипом компанії. Для їх красивого оформлення можна купити упаковки для прикрас оптом , що дозволить заощадити гроші, та вибрати кілька варіантів коробок, залежно від виду біжутерії. Усі упаковки оздоблені бантами, мають презентабельний вигляд, яскравий, святковий дизайн.