New products

Guestbook ( 340 )

Post By Yuliya Garmash
...
30-04-2021
Post By Оксана Адоньева
Не ходите по другим сайтам по продаже бижютерии!!!Заказ ...
08-06-2020
Post By Оксана
Хочу поблагодарить сотрудников интернетмагазина Стре ...
06-03-2020
Позолота 
per page
Showing 1 - 20 of 1423 items
Showing 1 - 20 of 1423 items

Купити ювелірну біжутерію Xuping Jewelry від виробника.

Золоті прикраси не виходять із моди. Вироби з цього благородного металу підходять для будь-якого віку, надають завершений образ і служать століттями. Єдиний недолік подібних прикрас – їхня висока вартість. Інтернет-магазин біжутерії Бабка пропонує недорогу альтернативу - у нас ви можете купити медичне золото від виробника Xuping, зовні біжутерія під золото виглядає так само, але за ціною доступніше кожному.

Ми виступаємо на ринку України офіційним представником відомого заводу виробника елітної ювелірної біжутерії з медичного золота " Xuping Jewelry " з Китаю. Сьогодні продукція компанії завдяки високій якості користується популярністю у покупців у всьому світі.

медичне золото

Медичне золото Xuping – що це?

Розглянемо, що таке медичне золото Xuping. Назва матеріалу говорить сама за себе, він використовується у хірургії, стоматології та інших галузях медицини. Xuping медичний сплав гіпоалергенний , не містить нікель , абсолютно безпечний для здоров'я і виглядає як звичайне золото.

Xuping Jewelry

З'єднання металів дає матеріал, що має такий самий яскравий блиск, хоча самого золота в його складі немає. Такий ефект виходить завдяки спеціальному покриттю. Ювелірні прикраси Xuping характеризуються яскраво вираженим блиском, міцністю та абсолютно антиалергенні.

Мед золото Xuping – технологія покриття виробів

купити медичне золото

Ювелірна біжутерія з медичного золота покривається спеціальними складами за однією з двох технологій:

  • Gold Plated;
  • Gold Filled.

Gold Plated - і вироби, виготовлені за цим методом, покриваються складом з використанням технології накочування. На поверхню наноситься тонкий шар золота, що зовні робить їх невідмінним від виготовлених з цього металу. Зовні біжутерія Xuping не відрізняється від тієї, у виробництві якої застосовувалася техніка gold filled, але міцність покриття у них трохи менша.

Gold Filled – метод напилення, вважається більш якісним. В цьому випадку основа прикрашається напиленим покриттям. Мед золото Xuping набуває естетичного вигляду та антикорозійних властивостей. Початковий блиск медичної позолоти зберігається роками .

Переваги Xuping Jewelry – елітна позолочена біжутерія з медичного золота

Ювелірні позолочені прикраси приваблюють не лише абсолютною зовнішньою схожістю із золотими виробами, а й ціновою доступністю. Ціна елітної біжутерії з медичного золота Xuping у 10-15 разів нижча за вартість золотих. Якщо ж ви побажаєте купити мед золото оптом, вони обійдуться вам ще дешевше.

медичне золото Xuping

Зовнішній вигляд якісної біжутерії з меду золота: сережок , кілець , браслетів і ланцюжків неможливо відрізнити від прикрас з дорогоцінного металу . Основа такої подібності – якісне покриття позолоти, нанесеної на сплав.

Носити медичне золото можна за будь-якої погоди, воно не чорніє, не темніє, але, для тривалого збереження прикрас ідеального зовнішнього вигляду, рекомендуємо знімати їх при відвідуванні басейну, аквапарку або фітнес-клубу.

Переваги медичного золота Ксюпінг:

  • мед золото можна купити навіть тим людям, організм яких має алергічну реакцію на золото або срібло;
  • елітна біжутерія Xuping може прикрашатися напівдорогоцінним камінням вставками, кристалами Сваровські;
  • зовні прикраси під золото досягають абсолютну схожість із золотом 750 проби.

Позолочена біжутерія (позолота Хупинг) може бути підібрана під будь-який стиль одягу та обраний образ, чи це молодіжний кежуал, діловий костюм чи вечірня сукня.

Інтернет-магазин Бабка - позолота Xuping оптом в Україні.

мед золото оптом

В асортименті нашого інтернет-магазину біжутерії та медичного золота ви можете підібрати як окремі вироби, так і комплекти . Ми пропонуємо купити медичне золото в Україні для чоловіків та жінок, для молодих покупців та солідних панів. Позолота Xuping оптом дозволить вам не тільки придбати модні, красиві та якісні прикраси, а й значно заощадити.

У нас пропонується позолота оптом від 300 грн - дрібний та великий опт. Отримати товар ви зможете у будь-якій точці України, а якщо сума покупки перевищить 700 гривень, доставка для вас буде безкоштовною. Крім того, ми пропонуємо знижки, якщо ви вирішите купити біжутерію Xuping оптом.

Всі питання, що стосуються оплати, вартості виробів, що купуються, термінів доставки ви можете поставити нашим консультантам, які допоможуть вибрати товар, найбільш підходящий саме для вас.