Guestbook ( 340 )

Post By Yuliya Garmash
...
30-04-2021
Post By Оксана Адоньева
Не ходите по другим сайтам по продаже бижютерии!!!Заказ ...
08-06-2020
Post By Оксана
Хочу поблагодарить сотрудников интернетмагазина Стре ...
06-03-2020
Родій 
per page
Showing 1 - 20 of 801 items
Showing 1 - 20 of 801 items

Прикраси з медичної сталі оптом від виробника.

Не всі любителі прикрас можуть дозволити собі носити вироби, виконані з дорогоцінних металів. Сьогодні існує цілком бюджетна альтернатива золоту чи сріблу – прикраси з медичної сталі. Цей матеріал виглядає не менш благородно та ефектно, ніж дорогоцінні метали, але коштує значно дешевше. Ефектна біжутерія із медичного сплаву стійка до корозії. Вона має підвищену твердість і стійкість до механічних пошкоджень. Сталь активно використовують ювеліри для створення різноманітних виробів бюджетного класу, оскільки вона протягом тривалого часу не втрачає своїх первісних характеристик.

прикраси з медичної сталі

Біле медичне золото: переваги прикрас із медичної сталі

Спочатку сталь використовували для виготовлення медичних інструментів, але згодом вона стала активно застосовуватись і для інших цілей. Сьогодні біле медичне золото затребуване серед жінок та чоловіків. Вони мають численні переваги, серед яких слід виділити:

  • можливість нанесення на їх поверхню гравіювання;
  • стійкість до дії вологи;
  • зовнішня схожість із платиною та золотом.

Сучасні дизайнери виготовляють із медичної сталі прикраси різної форми та розміру. Вони прикрашають їх камінням або фарбують поверхні у різні кольори. Готові вироби виглядають стильно та презентабельно. Вони гармонійно вписуються в різні образи, починаючи від повсякденних, закінчуючи вечірніми.

біжутерія з медичного сплаву оптом Україна

Купити біжутерію оптом з медичного сплаву

Якісна біжутерія оптом із медичної сталі стане чудовим подарунком для представниць прекрасної статі будь-якого віку. Вона не втратить своєї актуальності протягом багатьох років і навіть за умови регулярного носіння не змінить свого кольору. Вироби можна придбати окремо або цілими комплектами. Прикраси не потребують особливого догляду чи спеціальних умов для зберігання.

Представлені прикраси мають підвищений попит серед покупниць, оскільки дозволяють їм сміливо експериментувати з власними образами.

Біжутерія з білого медичного золота гіпоалергенна. Вона не викликає подразнень, тому підходить навіть для власниць чутливої шкіри.

Де замовити біжутерію з медичного сплаву оптом в Україні.

Інтернет-магазин СТРЕКОЗА пропонує широкий асортимент модних прикрас. Усі вироби відповідають високим стандартам якості та мають відповідні сертифікати.

біжутерія з медичної сталі

У каталозі представлені різноманітні біжутерії з медичного сплаву оптом в Україні, а саме:

  • сережки;
  • кулони;
  • ланцюжки;
  • кільця;
  • браслети.

Красива та ексклюзивна біжутерія швидко знайде своїх покупців, і не довго лежатиме на магазинних полицях. Невисока ціна прикрас із медичного сплаву робить їх доступними для людей із різними фінансовими можливостями. Вони стануть чудовим презентом до будь-якого свята і точно піднімуть настрій своїм власникам. Серед великого вибору виробів із медичної сталі можна підібрати варіанти, що відповідають різним смаковим уподобанням. Всі вироби мають найтонше родиєве покриття, яке позитивно впливає на зміцнення імунної системи.