Guestbook ( 340 )

Post By Yuliya Garmash
...
30-04-2021
Post By Оксана Адоньева
Не ходите по другим сайтам по продаже бижютерии!!!Заказ ...
08-06-2020
Post By Оксана
Хочу поблагодарить сотрудников интернетмагазина Стре ...
06-03-2020
Кераміка 
per page
Showing 21 - 40 of 40 items
Showing 21 - 40 of 40 items

Ювелірні керамічні прикраси на будь-який смак

Сучасні керамічні прикраси виготовляються із високотехнологічної кераміки. Кераміка служить матеріалом виготовлення дорогоцінних виробів, оскільки у її складі відсутні органічні і металеві речовини. Ошатна біжутерія з кераміки має одночасно стильний і невигадливий зовнішній вигляд, а каталог онлайн-магазину є цьому наочним підтвердженням!

керамічні прикраси

Тонкощі процесу виготовлення прикрас з кераміки

Сьогодні технологічний процес виготовлення будь-якої прикраси з кераміки представлений кількома етапами:

  1. стирання неорганічного неметалевого матеріалу до порошкоподібного стану;

  2. надання за допомогою високого тиску порошку твердості та потрібної форми;

  3. випалювання заготовки при температурі 1600˚C для повного окислення матеріалу, із створенням міцної блискучої оболонки;

  4. шліфування та полірування заготівлі з метою отримання міцної, гладкої та довговічної прикраси.

Стильні ювелірні прикраси з кераміки та ювелірна промисловість

прикраси з кераміки

У інтернет-магазині біжутерії БАТЬКОВ можна купити прикраси з кераміки , вивчивши широкий асортимент аксесуарів. При цьому їхня вартість визначається формою керамічної частини виробів, рівнем складності процесу виготовлення, кольором прикрас, а також наявністю додаткових елементів. Варто відзначити, що на всю продукцію встановлено помірну вартість, незважаючи на неймовірну красу та особливий стиль прикрас.

Високотехнологічні ювелірні прикраси з кераміки мають незаперечні переваги, у вигляді:

  • гіпоалергенності, з мінімальним ризиком виникнення алергічних реакцій та можливості купівлі виробів людьми, чутливими до металу;

  • довговічності зносостійкого прикраси, завдяки твердому покриттю зовні крихких виробів, вони повністю застраховані від виникнення подряпин і потертостей, а також ніколи не розбиваються при падінні – після випалення матеріал набуває міцності сапфірового скла 9 балів з 10 за шкалою Моосу;

  • вишуканості та стилю стриманої кераміки з елегантним блиском, який може конкурувати із золотом – широкий спектр відтінків відкриває ряд нових можливостей для створення неповторних образів.

Фаворитом серед постійних покупниць вважається чорно-біла класика. Однак, керамічні вироби можуть бути не лише урочистими та лаконічними, органічно доповнюючи діловий образ. Деякі моделі можуть стати вишуканим аксесуаром до вечірнього вбрання!

Керамічні прикраси в Україні : каталог виробів

керамічні прикраси україна

Найновіші керамічні прикраси в Україні представлені на сайті інтернет-магазину у великій кількості. Кераміка успішно використовується для виробництва кілець, браслетів, сережок, підвісок та готових комплектів прикрас. Зовнішній вигляд такого матеріалу багатьом представлений виключно білим кольором, але це не так. Технологія виготовлення передбачає додавання до складу пігментів, що надають виробам неповторних тонів. Найпопулярніші варіанти виражені базовими нейтральними відтінками у вигляді молочного, бежевого, пудрового та чорного.

Фото в каталозі є точною демонстрацією скромної чарівності та особливої привабливості актуальних виробів. Регулярно асортимент прикрас поповнюється все новими та новими моделями кілець , браслетів і сережок , які здатні стати найкращим подарунком! Придбати їх можна, як на честь майбутнього свята, так і за велінням свого серця. Щоб зробити своє перше замовлення, достатньо зв'язатися з менеджером за допомогою стільникового зв'язку або заповнити онлайн-форму замовлення на сайті.